Mladý kůň, lonžování

Mladý kůň, lonžování

Příspěvekod Droplet » pát 14. úno 2014 17:54:15

Dobrý den,
nedá mi to se neoptat na Vaše zkušenosti. Mám mlaďocha, jsme spolu půl roku, v dubnu mu budou tři ale letos nejspíš ještě obsedat nebudeme, zaprvé chci mít zmáklou práci ze země, což zatím nehrozí, ale především z něj bude pěknej obřík asi tak ho chci ještě nechat "dorůst a domohutnět". Co mě, ale zajímá, odmítá mi chodit na jednu ruku, na druhou uplně v pohodě (jen v kroku a pouze pát koleček abych ho nezatěžovala na jednu stranu) ale na tu levou ani krok, prdel z kruhu, obcas na zadní a stojí a čučí, můžu si ho milionkrát dovést zpět a jsme zase kde jsme byli...Takže levou ruku "lonžujeme" jen s vodičem. PODOTÝKÁM NEMÁM KRUHOVKU, NECHCI HO V NÍ HONIT ANI LÁMAT NEBO CO JE TO DNES VŠECHNO V KURZU :D :? . Budujeme důvěru, chodíme na dlouhé procházky, ošetřování bez problémů (kapání oka, vázaní nohou vše bez pomoci jen spolu), ani u čištění ho nemusím vázat. Tohle je prostě jediný náš problém - zatím :lol: . Byla jsem nápomocná u obsedání pár koníků od začátku do konce, pokročilého koně lonžovat umím, takže zkušenosti nějaké mám.Děkuju moc za názory a typy ;)
Droplet

Zpět na Ptejte se na cokoli